מתנות פרידה יצירתיות

באירועים רבים בחיים אנו זקוקים לרעיונות מוצלחים במיוחד עבור מתנת פרידה ייחודית. בין אם אתם מחפשים אחר מתנות פרידה למשרד, למשל כשנפרדים ממקום עבודה משמעותי, או בין אם אתם מדריכי קבוצות ומחפשים מתנת פרידה לחניכים – כנראה שתחפשו אחר מתנות פרידה יצירתיות, בעלות ערך סנטימנטלי ומשמעות ייחודית. כך או כך, הנה כמה המלצות ורעיונות עבור מתנות פרידה בלתי נשכחות, בעלות משמעות ערכית ולאומית.

מתנת פרידה – כיצד לבחור?

בבחירת מתנות פרידה כדאי להגדיר את המטרה לשמה אתם מעוניינים להעניק אותה. בבחירת מתנת פרידה, חשוב לבחור מתנה בעלת משמעות ערכית עבור האנשים אליהם היא מיועדת. במקרים רבים, כאשר מדובר במתנת פרידה, לרוב יהיה מדובר בציון סיום של אירוע או תהליך משמעותי, כמו גם רצון להביע הוקרת תודה. על כן מתנת פרידה לרוב תהיה כזאת שמטרתה הוא לא רכישת מתנה בעלת ערך כספי רב, אלא דווקא כזאת שהיא בעלת ערך סנטימנטלי ורעיוני, כמו גם משמעות מקורית ייחודית.  

רעיונות למתנות פרידה של "פיסת היסטוריה" – מזכרות עכשוויות

פיסת היסטוריה עוסקת בעיצוב, ייצור והפצה של מזכרות ומתנות ישראליות מקוריות עם אוריינטציה היסטורית. אם אתם מחפשים מתנת פרידה מקורית, באתר המזכרות של פיסת היסטוריה תוכלו להתרשם ממגוון מתנות פרידה:

פסלוני דמויות – באתר תוכלו למצוא פסלונים, שתוכלו לרכוש גם כמארזים בהרכבה אישית, של מגוון דמויות חשובות בהיסטוריה של המדינה, כגון גדולי האומה (יצחק שמיר, לוי אשכול ועוד), מדינאים, (דוד בן גוריון, יצחק רבין ועוד) אנשים חשובים מימי המנדט (חנה סנש, יוסף טרומפלדור ועוד), חלוצי השפה העברית (אליעזר בן יהודה, חיים נחמן ביאליק ועוד) וכדומה.  

פוסטרים – באתר תוכלו למצוא מגוון פוסטרים מעוצבים וייחודיים, כמו גם הדפסים ייחודיים מבית הצלמניה – המוסד התל אביבי הנודע ואחד הארכיונים הפרטיים הגדולים והאיכותיים ביותר בארץ של צילומים היסטוריים, לעיצוב קירות הבית או המשרד. הפוסטרים מציגים מנהיגים, מקומות חשובים בארץ, תצלומים היסטוריים, הדפסים טיפוגרפיים בשפה העברית ועוד.

סיכות – באתר תוכלו למצוא מגוון סיכות מעוצבות, או כמארזים בהרכבה אישית, המציגות סמלים ייחודיים של התרבות הארץ-ישראלית והיהודית, כגון שופר, חי, לוחות הברית, מגן דוד ועוד.

מוצרי נייר (מדבקות, גלויות, פנקסים) – באתר תוכלו למצוא מגוון מוצרי נייר מעוצבים, כגון מדבקות של סמלים מקומיים, גלויות מעוצבות של מקומות בולטים בישראל, או פנקסים מעוצבים של חלוצי השפה העברית.

מחפשים מתנת פרידה מקורית ובעלת משמעות נוסטלגית? באתר פיסת היסטוריה תוכלו למצוא מגוון מתנות פרידה יצירתיות וייחודיות – "פיסת היסטוריה" הוקמה בשנת 2009 על ידי מעצב המזכרות אסף הררי, במטרה לבצע מהפכה בתחום המזכרות בארץ ולעצב מתנות ומזכרות בסגנון עכשווי. הסגנון העיצובי מבקש להוות אלטרנטיבה למוצרי היודאיקה המסורתיים ולשלב השפעות מתרבות הפופ וחנויות המזכרות האמריקאיות. לכל שאלה ולהזמנות טלפוניות אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות "צור קשר" באתר, בדוא"ל: orders@piece-of-history.com, או בטלפון: 073-3744925.

logo-heb-2_edited.png
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter

All content copyright © Piece of History 2013.

All rights reserved.

צרו קשר

שאלות כלליות והצעות:

info@piece-of-history.com

 

שירות לקוחות:

orders@piece-of-history.com

 

טלפון: 073-3744925

 

logo-heb-2.png
0
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter